لغو خدمات ویزای انگلیس به ایرانیان با شیوع کرونا

بعد از بسته شدن مرز کشورهای مختلف از جمله ترکیه، امارات، ارمنستان، گرجستان، کویت، عمان و… به روی شهروندان ایرانی نوبت به انگلیس رسیده تا خدمات ویزای خود رادر ایران به حال تعلیق درآورد. بر اساس آنچه که سامانه رسمی درخواست ویزای انگلیس اعلام کرده خدمات ویزا برای شهروندان ایرانی به طور موقت متوقف شده است. علت این موضوع نیز شیوع ویروس کرونا در ایران و تاثیر آن بر مسیرهای پروازی اعلام شده است. بنابراین تا زمانی که مرکز خدمات ویزای انگلیس اعلام رسمی دیگری در این زمینه نکند متقاضیان ایرانی قادر به ثبت درخواست ویزای انگلیس نخواهند بود.

وقت مصاحبه آن دسته از افرادی که قبلا به صورت آنلاین اقدام به رزرو وقت ملاقات کرده بودند به صورت خودکار لغو خواهد شد. تمامی متقاضیان ویزای انگلیس باید منتظر بمانند تا شرایط به حالت عادی خود بازگشته و خدمات ویزای انگلیس در ایران مجدد از سر گرفته شود. تا آن زمان امکان درخواست ویزا برای ایرانی‌ها وجود نخواهد داشت.

همچنین دقت داشته باشید که با از سرگیری ارائه خدمات ویزای انگلیس در کشورمان باید مجددا نسبت به رزور وقت اقدام نمایید. حتی آن دسته از افرادی که از قبل وقت گرفته بودند و وقت ملاقات آن‌ها کنسل شده نیز باید یک وقت ملاقات جدید را رزرو کنند. همچنین در صورتی که قصد کنسل کردن درخواست ویزای خود و بازگشت وجه را داشته باشید می‌توانید از طریق صفحه لغو درخواست مرکز خدمات ویزای انگلیس نسبت به انجام این کار اقدام نمایید.

ادامه  زبان رسمی اتریش چیست؟

پاسخی بگذارید

بستن منو